PONS Schule Wörterbuch dla Android

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

PONS Słownik Szkolny: Aplikacja Zbiorowy Słownik Szkolny

PONS Słownik Szkolny to kompleksowa aplikacja offline bez reklam, przeznaczona do wsparcia uczniów od 5. klasy do matury. Zapewnia niezbędny słownictwo znajdujące się w podręcznikach szkolnych, wraz z przykładami kontekstowymi, wyrażeniami idiomatycznymi i informacjami gramatycznymi. Dzięki funkcjom takim jak wyszukiwanie słów kluczowych i pełnotekstowe, tabele czasowników, czytelne wpisy i tryb egzaminacyjny, ta aplikacja jest cennym narzędziem zarówno do nauki w klasie, jak i do pomocy w zadaniach domowych.

Dostosowana do uczniów uczących się angielskiego, francuskiego i hiszpańskiego, aplikacja oferuje dwa słowniki w jednym dla każdego języka, dostosowane do różnych poziomów nauczania. Tryb egzaminacyjny skupia się na istotnych elementach egzaminacyjnych, zapewniając środowisko wolne od oszustw poprzez ograniczenie dostępu do Internetu. Aplikacja zawiera różne słowniki z obszernymi wpisami słów, definicjami i synonimami, odpowiednimi dla poziomów A1 do C1, szkoły średniej i edukacji ponadgimnazjalnej.

Program jest dostępny w innych językach

PONS Schule Wörterbuch dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 1.8.4

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o PONS Schule Wörterbuch

Czy próbowałeś PONS Schule Wörterbuch? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.